Od lat dosyć mocno związany jestem z przestrzenią wirtualną. Ta pozwoliła mi poznać wielu fantastycznych ludzi, w związku z tym nie mógłbym odmówić sobie przyjemności bezpośredniego kontaktu z Wami, wymiany poglądów na tematy wszelakie i dzielenia się wszystkim tym co niekoniecznie związane jest z muzyką, a dotyczy po prostu codzienności.
Prawdą jest też, że nie prowadziłem nigdy bloga, ale mam nadzieję, że to prawie to samo, co posty na facebooku:)
Chciałbym, by było to miejsce w którym wszyscy będziemy czuli się swobodnie i przyjaźnie. Proszę o kulturalny poziom dyskusji no i witam na moim kawałku przestrzeni wirtualnej:)

Damian


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 Komentarzy

Ryszard · 15 lipca 2016 o 09:55

Witam Cię Damianie. Wczoraj przez przypadek natknąłem się na filmik ze ślubu Twojej siostry. Jest bardzo ujmujący. Wykonujesz dla nich ten utwór z takim zaangażowaniem a jednocześnie z taką lekkością, nie dziw, że u siostry polały się łzy wzruszenia. Piękne to było. Widać, że niw tylko śpiewasz z lekkością ale również Twoje wypowiedz a słuchałem ich na Twojej stronie płyną od serca. Życzę Ci wszystkiego najlepszego aby muzyka była w Tobie zawsze bo ronisz to na prawdę dobrze.?

Bernard B · 20 kwietnia 2013 o 21:44

Niezwykły talent, tak jak niezwykły człowiek- wrażliwy na los drugiego człowieka
dla każdego ma szacunek ,bo jego serce napełnione jest miłością do najsłabszych jako artysta swoim pięknym głosem trafia do ogromnej żeszy ludzi i wzrusza do łez – co nastraja do myślenia nad sensem życia swoim i innych
Jak najbardziej naturalny i orginalny w tym co robi, a przy tym skromny prawy człowiek.. Oby takich ludzi jak Damian było wiecej świat byłby lepszy .
Dopiero dziś natrafiłem na tą stronę blogu ,i musiałem wpisać swój komentarz w odpowiedzi na ten w którym ktoś zauważył ” że tak mało naturalności (- ).
Nie zrażaj się tym gdy pojawi sie jakiś nieuzasadniony komentarz -pnij się na wyżyny niech wierność fanów Twoich utworów doda Ci sił byś wpioł się na szyt kariery. Damian takich artstów jak Ty Polska potrzebuje i ptrzebuje swiat. pozdrawiam

Witam;-) · 16 grudnia 2012 o 22:14

Myślę, że ciekawy z Pana człowiek,Panie Damianie ale szkoda, że tak mało naturalności w Panu.Pozdrawiam

Paulina · 14 czerwca 2012 o 20:12

Nie rozstaje się z tą piosenką …………… a zaczęło się od przypadkowego natknięcia na film ze ślubu siostry…… swoją drogą podziwiam twój zapał oby ci go nie brakowało…….. czekam na nowość……no i gorące buziaki trzymam kciuki………………… ;)

p.s. gdy słucha singla moje dzieci wpatrują się na zmianę raz we mnie raz w komputer i nastaje błoga drogocenna cisza…..ja ich nie mogę uspokoić za to twój śpiew działa na nich hipnotyzująco …

    Damian Maliszewski · 24 czerwca 2012 o 13:44

    Dziękuję serdecznie Paulino. Bardzo wzruszające to co piszesz:) Uściskaj ode mnie swoje dzieci:)
    Damian

Daria i Radek · 8 marca 2012 o 21:32

Niedawno otrzymaliśmy singiel dziękujemy za przepiękną dedykację życzymy powodzenia w dalszej karierze! :) Będziemy śledzić… .

Natalia · 6 marca 2012 o 17:12

Piosenka jest niesamowita brzmi świetnie linki z youtuba poszly w świat :)
POzdrawiam i powodzenia w realizacji dalszych pomysłów

Ewa · 6 marca 2012 o 10:00

Ja też mam taką nadzieję! :)

Damian Maliszewski · 2 marca 2012 o 15:49

Dzięki Ewo:) Okazuje się, że tych wrażliwych osób do których taki rodzaj muzyki dociera nie jest wcale tak mało. Wydawało mi się, że to naprawdę będą jednostki. Cieszy mnie to, że moja piosenka Cię poruszyła no i mam nadzieję, że olejne, które przygotowuję także nie pozostaną dla Ciebie obojętne:)

Ewa · 2 marca 2012 o 02:57

Usłyszałam dzisiaj pierwszy raz Twój utwór “Niewinni niedoskonali” i przyznam, że dawno żadna piosenka nie poruszyła mnie tak bardzo! Szybko odnalazłam singla na Allegro i kupiłam 5 minut przed końcem aukcji ;) Dziękuję Ci Damianie za to że tworzysz, śpiewasz i jesteś tak niesamowicie wrażliwym człowiekiem. Trzymam kciuki za Twoją karierę i z niecierpliwością czekam na więcej :))
I chwała Ci za to, że nie tworzysz popkulturowej muzyki dla mas :) A co do fanów – liczy się jakość a nie ilość :)