NOWY SINGIEL – WYBIERZ TYTUŁ!

To ważny dzień dla mnie. Po latach zawirowań wracam z nowym singlem, który mam nadzieję jest tylko małą zapowiedzią…początkiem nowej drogi :) Wszystko zależy od Was, od internautów. Dziś promocja dla młodych artystów, to przede wszystkim internet.

Posłuchajcie i napiszcie jak się Wam podoba. Ale uwaga…Pomożecie mi wybrać tytuł 🙂 Miała być „Pełnia”, ale słowo to nie pojawia się ani raz w tekście piosenki. Tylko ja znam historię tego słowa (tytułu). Piosenka jest dla publiczności i to dla niej zostanie już na zawsze. Uznałem, że to internauci, znajomi, przyjaciele, fani pomogą zdecydować i będą mieli realny wpływ na dalsze losy tego utworu. Chętnie zobaczę z jakimi słowami kojarzy Wam się on kojarzy.

GŁOSUJCIE, KOMENTUJCIE, UDOSTĘPNIAJCIE. 


Przygotowałem 6 tytułów do wyboru. Posłuchajcie tekstu piosenki uważnie, a następnie czekam na Wasze opinie. Zapytajcie rodzinę, znajomych, co myślą? Dzielcie się odczuciami w komentarzach. Wszystko przeczytam i wezmę pod uwagę.
Mam nadzieję utwór dotrze do Waszych serc i zabierzecie go ze sobą na wakacje.
Ogłoszenie wyników i wybór oficjalnego tytułu w dniu premiery teledysku, czyli za kilka dni. Wszystko zależy teraz od Was.

1. KOCHAJ
2. SZKODA ŻYCIA
3. SZKODA ŻYCIA NA SAMOTNE ŁZY
4. PEŁNIA
5. PÓJDĘ TAM
6. W KROPLACH CZASU

1 thought on “NOWY SINGIEL – WYBIERZ TYTUŁ!”

  1. Gratuluję:-) Kolejny udany singiel :-) Tekst fajny, przemawiający do mnie i jakże prawdziwy. Lubię Twój spokojny głos.
    Głosuję na „Szkoda życia na samotne łzy” bo to zdanie, które trafnie podsumowuje cały przekaz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.