Islam – religia miłości

Damian Maliszewski - Key West 2016Pragnąłem żyć w świecie w którym ludzie są różni, ale nade wszystko równi.
Chcieli tego Europejczycy, Amerykanie. Chcieli tego ludzie o otwartych sercach i jestem przekonany wynikało to z ich dobrej woli i szacunku do różnic kulturowych, etnicznych i światopoglądowych. Stąd wzięła się dziś mająca nienajlepszy wydźwięk idea „multi-kulti”. Ta sama zresztą dzięki której Polacy mogli „wymieszać się” ze społeczeństwem brytyjskim, irlandzkim, czy niemieckim podczas niedawnej emigracji.
To dzięki otwartości Europy obecnie tylu nas w jej Krajach.
Wydawało mi się, że skoro Świadkowie Jehowy mogą w obecnych czasach świetnie współistnieć z Chrześcijanami, a Chrześcijanie mogą dogadać się z Buddystami, to nie mamy prawa dyskryminować Islamu. Wykłócałem się w wielu dyskusjach. Broniłem prawa do wszystkich wyznań i prawa do wolności światopoglądowej uznając tę wartość za fundament egzystencji.

12.06.2016r dokonano kolejnej bezlitosnej i bezsensownej masakry. Tym razem zamordowano pięćdziesiąt osób w klubie dla gejów na Florydzie z której przecież wróciłem miesiąc temu. Ja tam byłem i bywałem z moimi znajomymi w różnych klubach.

Widziałem wyścKey West Drag Queenigi Drag Queen na wózkach sklepowych w centrum wyspy Key West śmiejąc się do rozpuku.

Dzisiaj patrzę na te kruszące serce rozpaczliwe relacje telewizyjne z miejsca ataku ( których o dziwo w polskich mediach niezbyt wiele…w końcu przecież to tylko „pedały” ) i myślę – A gdyby to zdarzyło się wtedy w Key West, gdy stałem uśmiechnięty w słońcu robiąc zdjęcia kolorowym ludziom ?

Ponownie ataku dokonał wyznawca Islamu. Ponownie w imię Allaha.
Coś we mnie pękło.

Nikt z nas nie widział wysadzającego się Świadka Jehowy, który przy okazji morduje kilkaset osób. Nikt nie widział geja strzelającego w kościele do katolików. Nikt też nie widział Buddysty wysadzającego metro.

Nie widzieliśmy, bo mimo wszystkich „dziwactw” z punktu widzenia innego światopoglądu Ci ludzie nie są niebezpieczni. Największą wadą Świadka Jehowy jest jego namolność, ale od ich pukania do drzwi i mojego „Nie dziękuję” nikt nie umiera. Geje od tego, że zerkną na ulicy na faceta hetero i do niego westchną trzepocząc rzęsami jak wiewiórka z „Epoki lodowcowej” też nie zabiją. Nawet nawiedzonych Katolików koczujących z krzyżem w środku miasta, albo stawiających bezgustowne pomniki Jezusa da się przeżyć – dosłownie, bo nikt od tego nie umiera.
Otwartość powinna kończyć się tam, gdzie zaczyna się strach o własne życie, albo życie naszych bliskich.
Świat zachodni nie jest naturalnym środowiskiem dla religii jaką jest Islam, a ta już dawno temu straciła kontrolę nad swoimi wyznawcami, co w kontekście wydarzeń z ostatnich kilkunastu lat i serii zamachów, które trudno zliczyć, tych właśnie zamachów w imię Allaha kwalifikuje ją tylko do jednego, do delegalizacji w krajach szeroko pojętego zachodu.

Nie chcę czekać na kolejne masakry, ataki bombowe i za każdym razem słuchać tej samej argumentacji, że nie religia jest zła, ale terroryści są źli.

Ta religia jest zła.

Nie ma ani jednego argumentu i przykładu, który tę teorię mógłby dziś podważyć.

Są religie pokoju gdzie doświadczenia wielu lat pokazały, że nie zagrażają społeczeństwu. Buddyści, Świadkowie Jehowy, wyznawcy Kryszny. I są religie wojny, które generują nie tysiące, nie setki tysięcy, a miliony nastawionych negatywnie wyznawców. Nastawionych negatywnie do świata zachodniego, do innych wyznań, do gejów. To coś co unosi się tam w powietrzu, a co ciągle naiwni ludzie próbują zakrzyczeć „atakiem na wolność wyznaniową” jest koniem trojańskim XXIw. I żeby być sprawiedliwym w swojej ocenie, za religię wojny uważam także Chrześcijaństwo. Tutaj nawet nie ma z czym polemizować. Chrześcijanie wybijali siebie nawzajem, wybijali innowierców i wszystkich tych, którzy głosili herezje ( czyli naukę ), ale to było kilkaset lat temu. Nadal widzimy eksplozje miłosierdzia w postaci salutujących Hitlerowi narodowców katolików. Eksplozje miłosierdzia w postaci skandalicznych kazań w kościołach, wycierania sobie gęb Bogiem i ukrywania skandali pedofilskich, czy finansowych w kościele. Ale gdy robi się bilans zysków i strat, gdyby się głęboko zastanowić na ile jesteśmy przygotowani na życie w takiej rzeczywistości i jesteśmy w stanie sobie z nią jakoś radzić, a na ile jesteśmy sobie w stanie poradzić z tym co przyniósł światowi zachodniemu Islam, odpowiedź jest prosta. Z Islamem sobie nie radzimy, bo Islam nie radzi sobie sam ze sobą.

Pamiętam Paryż sprzed 8 lat i przerażony jestem Paryżem, który zobaczyłem w ubiegłym roku zabierając moją mamę na wycieczkę. Chodniki pełne natrętnych i agresywnych mężczyzn pochodzenia arabskiego, albo afrykańskiego. Zamknięte ulice z powodu modłów kilkuset mężczyzn modlących się do Allaha. Był to dla mnie widok przerażający. Ja takiego Paryża nie chcę i nie taki Paryż pokochałem jako nastolatek. W Londynie dzieje się to samo. To było jeszcze przed ostatnim zamachem w Paryżu, bo po zamachu przebywając zresztą na Florydzie również miałem te same myśli – „Przecież ja tam byłem, obok tej knajpy. A gdyby…”.

Ta religia po stokroć jest winna temu co opanowało jak wirus współczesny świat zachodu ( Europę i Amerykę ) Nienawiść w imię Allaha i śmierć wszystkim tym, którzy Islamu nie wyznają. I oczywiście można dyskutować na temat winy Ameryki, która prowadziła wojnę w Iraku, Afganistanie, Syrii i rzucała się na złoża ropy naftowej nie zważając na ofiary, destabiliując świadomie Europę, tylko jeżeli zna się podstawy tamtejszej kultury, wiadomo, że Islam nie zaczął „odstawać” od świata zachodu od momentu ataków na WTC. Ta religia zawsze była daleka od kultury europejskiej, zachodniej.
To prawda, osób wyznających Islam, które nie są terrorystami są miliony. Terrorystów z państwa islamskiego milion, dwa, ale jak słusznie zresztą zauważył mój bardzo inteligentny kolega Hubert, 70% albo i więcej Muzułmanów popiera walkę z innowiercami, a śmiem twierdzić, że 95% uważa, wymordowanie tych homoseksualistów za słuszne. To pewnie nie różni się jakoś super mocno od zalanego podobnymi komentarzami internetu przez młodzież wszechpolską, korwinistów, narodowców, ale oni nie zabijają. Jeszcze. Dziś wspomniany wyżej kolega podrzucił mi link do komentarzy Muzułmanów na temat owego zamachu:

Koledze zablokowano konto na facebooku, ponieważ udostępnił u siebie screenshoty nienawistnych komentarzy, które zalewają polski internet. Komentarzy w stylu „A to tylko pedały”, „Będą ruchali diabła w piekle”, albo komentarz pana Jacka Pietrzaka, młodzieńca startującego z listy partii Korwin, który pobił wszystkie komentarze na łeb na szyję i napisał „Jedyny zamach, który popieram”. Prawdopodobnie narodowcy, prawicowcy się zmówili i wysłali masę zgłoszeń do facebooka. Nieuzasadnionych rzecz jasna, a, że społeczeństwo polskie jest jakie jest, a jest homofobiczne, to ten siedzący i pierdzący w krzesełko w jednym z biurowców w Warszawie „Kowalski” otrzymujący takie zgłoszenia i blokujący konta, zablokował, bo też nienawidzi pedałów. A to oznacza ni mniej ni więcej, że na facebooku mogą i pojawiają się tylko takie treści, które mają się pojawiać. Na głównym profilu młodzieży wszechpolskiej ( świadomie piszę z małej litery ) pojawił się cytat z Biblii, który w kontekście zamachu namawiał do zabijania osób homoseksualnych i usprawiedliwił ten straszny zamach. I, że wszechpolakom nie przeszkadza Krzysztof Bosak, tego długo jeszcze nie pojmę.

Dodam jeszcze, że rozmawialiśmy z Hubertem rok temu i wysnuliśmy teorię, że terroryści islamscy zaczną w końcu mordować gejów. Wtedy wielu z tych gejów nadal broniło Islamu próbując zaklinać rzeczywistość i mówić, że Islam nie ma związku z terroryzmem. Islamiści ( bo ta akcja przygotowywana była długo ) wymordowali 50 homoseksualistów. Mimo to wielu z nich nadal twierdzi, że Islam nie ma związku z terrorystami. Jestem pod wrażeniem toku rozumowania.

Śmiejecie się z moherowych babć otumanionych Radiem Maryja do których nie docierają żadne argumenty. Ale przecież jesteście tacy sami…Wciąż powtarzacie tę samą śpiewkę i nie docierają do Was argumenty w postaci mordowanych ludzi w imię Allaha. Zapytajcie te setki tysięcy imigrantów islamskich, którzy przywędrowali do Niemiec dlaczego mają po 20-40 lat, gdzie są ich kobiety i co myślą o homoseksualistach. A najlepiej przyznajcie się im, że nimi jesteście i pozwólcie żeby zrobili z Wami to co nakazuje im ich religia miłości. Zapewne Was pobłogosławią i będą życzyli dużo szczęścia w życiu.

13410916_10207822513378354_399226089_o (1)

Musi nastąpić taki moment, muszą znaleźć się ludzie, którzy tej spirali agresji, masakrom powiedzą stop.

Chcę żyć w świecie w którym nie zabija się ani niewinnych gejów w klubach, ani niewinnych ludzi na imprezie w Paryżu, ani nie wysadza się metra, czy wieżowców w USA. Zawsze stanę w obronie każdej osoby, która będzie napiętnowana, wyzywana, nie daj Boże bita ze względu na wygląd, kolor skóry, orientację seksualną, czy wyznanie. Ale w związku z tym, że trwa wojna, są i ofiary tej wojny. I jeżeli osoby pochodzenia arabskiego i afrykańskiego pochodzące z krajów muzułmańskich chcą żyć w Europie, na zachodzie, powinny przyjąć zasady cywilizacji zachodniej. Żadnych chust na głowach, zakrytych twarzy i modłów po kilkaset osób na środku ulicy blokujących ruch. Żadnych meczetów, przemocy, kradzieży, albo podejrzanych kontaktów z dziwnymi organizacjami islamskimi.
Kiedy Europejki jadą do Iranu, muszą nakrywać głowy. Geje za pocałunek w krajach arabskich w najlepszym wypadku idą do paki na 20 lat. W najgorszym czeka ich kara śmierci. Dlaczego Europa tam nie walczy o prawa światopoglądowe, tak jak walczy wciąż o prawo do istnienia Islamu na jej terenie? Powiem Wam dlaczego, bo kraje arabskie mają Europę w dupie. O dlatego.
Pod tym względem Europa jest cienka, tchórzliwa i wciąż jeszcze głupia i mówię to ja, facet, który wiele razy pisał, że każdy ma prawo wierzyć w co chce. Ma pod warunkiem, że ta wiara nie przeradza się w horror fundowany innym.

Uważam też, że najwięcej szkody dziś robią sobie sami geje, feministki i środowiska lewicowe, bo bawiąc się wciąż w tę powoli odbijającą się czkawką poprawność polityczną spowodują wewnętrzne podzielenie się tychże środowisk i eskalację agresji. Nie tylko tej agresji ze strony terrorystów islamskich, ale przede wszystkim tej agresji, która rośnie jak grzyby po deszczu w Polsce. Faszyści, narodowcy przy każdym takim ataku terrorystycznym i kolejnej czczej gadce środowisk lewicowych „Ale to nie Muzułmanie zabijają, tylko źli terroryści” dostają sporą dawkę nawozu i rosną w siłę. Tak samo nienawidzą terrorystów islamskich jak i gejów, lewicowców, którzy o równouprawnienie wyznaniowe walczyli i terrorystów do Europy wpuścili, a teraz wywalić nie chcą.
Dla takiego średnio rozgarniętego łysego samca alfa salutującego „Heil Hitler”, który musi mieć jakiegoś wroga i wyładować gdzieś nadmiar testosteronu to idealne pole do działania, bo kiedyś nienawidził tylko pedałów. Dziś nienawidzi pedałów za to, że są pedałami i bronią Islamu.
Nie wszyscy oczywiście bronią. Generalizuję, ale łysy samiec alfa o tym nie wie. Dla niego pedał to pedał. Lewak to lewak. Multi-kulti to tylko „ciapaci”w Polsce, a nie także Polacy w UK.

Tragikomizmem trąci sytuacja w której geje i feministki bronią Islamu, religii, która za homoseksualizm wsadza na całe życie do więzienia, albo karze śmiercią. Religii w której kobiety nie mają zbyt wielu praw, są bite i gwałcone. To szczyt absurdu i hipokryzji. I jeżeli rozstrzelanie ponad pięćdziesięciu osób w klubie gejowskim nie wystarcza, żeby to zrozumieć jak bardzo Muzułmanie nienawidzą homoseksualizmu, to co ma wystarczyć? Naprawdę potrzebujecie więcej ofiar? Wymordowania połowy świata?

Odpowiedzialność za śDamian Maliszewski - Key West flaga LGBTQmierć tych 50 osób (chłopaków i dziewczyn ) i tysiące innych ofiar, które zginęły w zamachach ponosimy my wszyscy, bośmy byli naiwni i daliśmy się nabrać na humanitaryzm. Człowiek poza tym, że jest człowiekiem, jest przede wszystkim zwierzęciem i należy do świata natury. Tak jak w świecie ryb są takie, które żyją w ławicach, są i te ogromne i drapieżne, które ławice bezlitośnie atakują. Ławice z kolei instynktownie wiedzą, że drapieżników należy unikać, nawet jeżeli nie każdy drapieżnik akurat jest głodny i ma ochotę je zjeść. Uczmy się od zwierząt.

Za chwilę legalny dostęp do broni w Polsce otrzymają właśnie Ci łysi kibole dzisiaj należący do wszelkiego rodzaju ugrupowań nacjonalistycznych, faszystowskich. Głupota Europy, Świata i kompletny brak refleksji wielu osób spowodował, że dziś u nas taki Macierewicz może sobie założyć Gwardię Narodową i przyjąć do niej wszystkich tych tępych, pełnych nienawiści kiboli, dać im broń i powiedzieć „Brońcie Polski przez Islamem”. W Ameryce z kolei prowadzi Donald Trump i po tym zamachu w Orlando już na pewno wygra wybory. Z mojego punktu widzenia szaleniec, ale tacy ludzie dostają narzędzia do działania dzięki głupocie i wypieraniu faktów szeroko pojętej lewicy, która zaciska sobie coraz ciaśniej już dawno temu założoną pętlę na szyję. Przychodzi taki czas, kiedy należy wykazać się rozsądkiem, a nie ideałami pochodzącymi z wyobraźni o pięknym świecie i to czas, kiedy należy dokonać wyboru, a, że jestem człowiekiem, zwierzęciem, mam mimo wszystko jeszcze dosyć żywy w sobie instynkt przetrwania.

Ktoś słusznie skwitował, że Islam jest obecnie tam, gdzie Chrześcijaństwo było w średniowieczu.

Europo, opamiętaj się. Członkowie organizacji lewicowych – opamiętajcie się. Kampanio Przeciw Homofobii – opamiętaj się. Szeroko pojęta lewico – błagam opamiętaj się.

4 thoughts on “Islam – religia miłości”

  1. Bardzo częsty widok na europejskich lotniskach: W wyniku zaostrzonych kontroli, małe dzieci rozbierane są praktycznie do majtek podczas gdy babsko w burce przechodzi bez żadnej dokładniejszej kontroli – bo naruszy to jej uczucia religijne. Islam jest niezgodny z polską konstytucją. Mamy wolność wyznania i religii, ale islam nie daje tej wolności wyznawcom i niewiernym. Przykład z początku roku w aquaparku w Koszalinie – owinięta w szmaty muslimka wchodzi do basenu. Gdyby to zrobił polak – zostałby obciążony kosztami wymiany wody w basenie. Strój pani muzułmanki nie był zgodny z regulaminem i tu nie ma o czy dyskutować, nie wolno wpuscic takiej osoby i koniec.Zasady to zasady nie chce się dostosować to niech zostanie w domu ja do meczetu tez bym w butach nie wszedł. Jesli chca żeby park wodny byl wolny od ideologicznych sporow to niech nie wpuszczaja muslimow w burkini. Ich wiara pomija wszelkieregulaminy, w europejskich miastach tworzą się dzielnice gdzie państwowe organy porządkowe nie mają prawa wstępu. Nie przestrzegają naszych zasad. W warszawie lewactwo co roku zakłóca procesje Bożego Ciała po przez przebieranie się za motylki i tańczenie pomiędzy wiernymi, podczas gdy dochodzi do incydentów gdzie w mieście zamyka się już ulice aby muzułmanie mogli wypinać tyłki by pomodlić się w stronę swojego „bożka”. Mało tego pilnuje ich policja aby nikt im tego nie zakłócił. Gdy ktokolwiek próbuje zostaje zgarnięty. Wku***a mnie to niesamowicie.

  2. Mam poglądy lewicowe, ale zgadzam się całkowicie „Przychodzi taki czas, kiedy należy wykazać się rozsądkiem, a nie ideałami pochodzącymi z wyobraźni o pięknym świecie i to czas, kiedy należy dokonać wyboru, a, że jestem człowiekiem, zwierzęciem, mam mimo wszystko jeszcze dosyć żywy w sobie instynkt przetrwania.”
    Wymienione grupy podobnie jak wyznawcy Islamu zarażeni są wirusem, który pcha ich (nas) do samozagłady. Lewica oddała Wartości prawicy, a ta robi z nimi co chce (konserwuje). Lewica nie ma drogowskazu, kieruje się utopią. Konieczny jest powrót do uniwersalnych wartości. Lewica powinna stworzyć dekalog takich wartości i nie ma zmiłuj. Tak jak muszę stosować się do zasad Islamu u nich, tak oni u nas. Nikt ich tu na siłę nie trzyma.
    @Grzesiek
    choć ogólnie się z Tobą zgadzam, kiedy piszesz o „motylkach” przemawia przez Ciebie niechęć. A przecież motylki sa dlatego, że katolicy robią to co muzułmanie. Pchają się wszędzie, zawłaszczają każdą przestrzeń i każdą próbę ograniczenia traktują jak zamach na wiarę i Boga. Ich zachowanie różni się tylko tym, że jeszcze nie mordują (może już nie mordują). Ale obserwując sytuację mogę się założyć, że za chwilę zrobią to w imię „Boga jedynego”.

  3. Sam Islam nie jest religią złą, żadna religia nie jest złą religią. Ludzie czynią z niej religią wypaczoną. Proszę, zajrzyjmy trochę do przeszłości, co robili katolicy w dawnych czasach, inkwizycja, krzyżacy itp…Obecnie, uważam, że dzięki mediom środowisko katolickie łagodzi swój ton chociaż w „duszy” nadal potępia gejów i chętnie paliło by nas na stosie. Tak, jetem gejem i wcale się tego nie wstydzę. Taki się urodziłem…Piszesz Damian,że są religie wojny i religie dobra…Kwestia tylko tego, że może i role współcześnie sie odwróciły? Czy kościół katolicki nie prowadzi wojny z gejami? Może nie bezpośrednio, środkami zbrojnym ale pośrednio, eliminując z życia społecznego. W każdej religii, w każdym środowisku to co odmienne od populizmu będzie eliminowane. Teraz to może islam i zabija gejów ale kto wie,czy za 20 -30 – 50 lat również wśród katolików nie obudzi się radykalizm nakazujący likwidować to co niezgodne z prawem Bożym….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *